DOJAZD

Dojazd od strony Kielc:

Samochód - Niezależnie od tego gdzie się znajdujesz w danej chwili zawsze wybierz drogę prowadzącą do Tarnowa. Od strony centrum masz do wyboru dwie trasy. Pierwsza wiedzie ulicą Źródłową i Popiełuszki, druga ulicą Ściegiennego. Na wysokości Dymin wjedź na drogę krajową i jedź nią prosto przez około 20 km mijając takie miejscowości jak Bilcza, Piaseczna Górka, Morawica i Wola Morawicka. Przed Lisowem należy skręcić zgodnie ze znakami kierującymi do ZOO. Droga wiedzie przez las. Po 1700 metrach będziecie na miejscu.

Autobus - Do Lisowa dojedziecie prywatnymi busami i autobusem komercyjnym komunikacji miejskiej w Kielcach. Busy muszą jechać w kierunku Chmielnika i Buska Zdroju, autobus do Chmielnika przez Morawicę. Odjazdy z ulicy Żytniej lub dworca PKP. Bezpośrednio do ZOO nie jedzie żaden bus.

Odległość pomiędzy Kielcami, a ZOO Leśne Zacisze wynosi 22 km.

Dojazd od strony Buska Zdroju:

Samochód - Niezależnie od tego gdzie się znajdujesz w danej chwili zawsze wybierz drogę prowadzącą do Kielc. Jadąc drogą krajową musicie minąć m.in. Młyny, Śladków Mały, Chmielnik, Celiny i Piotrkowice.

Autobus: - Do Lisowa dojedziecie prywatnymi busami jadącymi w kierunku Kielc. Autobusy dalekobieżne nie zatrzymują się na przystankach wiejskich. Busy nie jadą bezpośrednio do ZOO.

Odległość pomiędzy Buskiem, a ZOO Leśne Zacisze wynosi 30 km

Dojazd od strony Jędrzejowa:

Samochód - Opuść miasto i wjedź na drogę krajową numer 7. Jedź nią przez około 20 km. W Chęcinach kieruj się na Radomice, Brzeziny, Morawicę i Wolę Morawicką.

Autobus: - brak komunikacji zbiorowej.

Odległość między Jędrzejowem, a ZOO Leśne Zacisze wynosi 37 km (droga przez Motkowice, Kije i Włoszczowice), natomiast z Chęcin 21 km.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz